Feel the Water

Apie mus

Austrijos inžinerinių sistemų komponentų gamintoja HERZ - Group, savo veiklą pradėjusi 1896 metais, šiandien turinti  apie 3500 darbuotojų ir 44 gamybos vietas visame pasaulyje, tiekia kokybiškus šildymo, oro kondicionavimo, vandentiekio ir kitų sistemų komponentus, taip pat siūlo standartinius bei specializuotus, aukštas technines charakteristikas ir ekonomiją užtikrinančius sprendimus. Be to, HERZ yra viena iš pirmaujančių biomasės katilų iki 20 000 kilovatų ir šilumos siurblių gamintojų bei dukterinės įmonės Hirsch Servo AG izoliacijos gamintoja.

 
HERZ įmonių grupės atstovybė Lietuvoje - UAB „HERZ Baltija“ siūlo visą HERZ produktų asortimentą.

UAB „HERZ Baltija“, įsikūrusi Vilniuje, stengiasi patenkinti savo klientų poreikius, todėl užtikrina greitą įrangos tiekimą iš sandėlio Vilniuje, tiekdama prekes visoje Lietuvoje.

Taip pat aprūpiname įvairia technine literatūra, programine įranga, skaičiuoklėmis, vykdome projektavimo paslaugas, vedame seminarus bei mokymus, konsultuojame įmones, projektuotojus, montuotojus bei galutinius įrangos naudotojus techniniais klausimais, vykdydami mokymus tiek Lietuvoje, tiek organizuodami stažuotes centrinėje būstinėje Vienoje. 

Dešimtmečių patirtis ir specializacija šildymo ir šildymo valdymo inžinerijos srityse yra mūsų gaminių inovacijos ir patrauklaus dizaino pagrindas. 

HERZ produktai apima visą ŠVOK pramonės rinką.

Visi HERZ gaminiai gaminami Europoje pagal ES kokybės standartus.

Kviečiame pažangias inžinerines sistemas kurti kartu!

© 2024. HERZ