Ši svetainė naudoja slapukus, kad pasiūlytų jums optimaliai Jums pritaikytą informacijos paieškos patirtį. Šie slapukai leidžia identifikuoti kompiuterius, bet nesusieti su asmeniu. Jei norite naudotis mūsų svetaine visapusiškai, sutikite su slapukais.

Priimti slapukus
Privatumo politika
Feel the Water

Privatumo politika

 

Ši privatumo politika yra skirta bendrovės Herz Armaturen Ges.m.b.H., Richard Strauss-Straße 22, 1230 Viena, office@herz.eu („toliau - HERZ“), informaciniam pobūdžiui, pateikiant tikslesnę informaciją apie sutarties tipą, apimtį ir motyvus. Jos asmens duomenų tyrimas ir naudojimas per „Herz“, kaip dalis mūsų esamų ar būsimų verslo santykių, ir dėl jūsų apsilankymo ir buvimo mūsų svetainėje www.herz.lt („svetainė“).

 

1. Bendra informacija

Jūsų asmens duomenų apsauga HERZ bendrovei yra svarbus klausimas. Jūsų duomenys bus tvarkomi vadovaujantis galiojančiais teisės aktais. Tai reiškia ES pagrindinį duomenų apsaugos reglamentą („BDAR“), Duomenų apsaugos įstatymą („DSG“) ir Telekomunikacijų įstatymą („TKG“).

HERZ clever&smart yra Herz Gesm.b.H. prekės ženklas.

 

2. Kas yra asmens duomenys?

Asmens duomenys – tai informacija apie susijusius asmenis (fizinius asmenis), kurių tapatybė yra nustatyta arba bent jau nustatoma (vardas, pavardė, el. pašto adresas arba IP adresas).

 

 

3. Kokius duomenis registruojame?

3.1. Pasiekite duomenis naudodamiesi mūsų svetaine

Jūsų apsilankymo mūsų svetainėje metu registruojame, renkame ir išsaugome šiuos duomenis:
- IP adresas ir IP vieta;
- Siuntimo URL (puslapiai, kuriuose lankėtės prieš pat prisijungę prie mūsų svetainės ir po to);
- peržiūrų skaičius, trukmė ir laikas (jūsų sąveika su svetaine), taip pat kalba;
- SPaieškos sistemos ir raktiniai žodžiai, kuriuos naudojote norėdami mus rasti;
- Naršyklės tipas, įrenginio tipas, ekrano skiriamoji geba, interneto paslaugų teikėjas ir operacinė sistema.

 

Šiuos vadinamuosius žurnalo failus (prieigos duomenis) renkame automatiškai, naudodami slapukus (daugiau informacijos žemiau).
 

3.2. Kontaktai

Jei norite susisiekti su mumis el. paštu, telefonu ar faksu, nurodykite savo asmens duomenis (el. paštas, vardas, įmonė, adresas, pareigos įmonėje, telefono numeris, faksas, taip pat jūsų prašymas ir bet kokie susiję dokumentai) bus tvarkomi siekiant padėti redaguoti ir atsakyti į jūsų užklausą, vykdant sutartį, administruojant sutartį, sudarant sutartis, klientų aptarnavimo klausimais, taip pat rinkodaros ir reklamos tikslais.

 

3.3. Susisiekite su suinteresuotomis šalimis

Suinteresuotoms šalims susisiekus (el. paštu arba internetine kontaktine forma), informacija apie suinteresuotas šalis bus saugoma pas mus 6 mėnesius, kad galėtume apdoroti ir atsakyti į užklausą, taip pat visus tolesnius klausimus.

 

 

4. Duomenų naudojimas

Prieigos duomenys, surinkti naudojantis svetaine, bus naudojami tik statistiniams vertinimams ir svetainės veikimo tikslui, saugumui bei optimizavimui apibendrinta forma teisėtų interesų pagrindu.

 

Siekdami apdoroti Jūsų prašymus, šiuo tikslu gautus asmens duomenis tvarkome (iki)sutartinių įsipareigojimų vykdymui, o tiksliau – teisėtų interesų pagrindu.

 

 

5. Dalijimasis duomenimis

Jūsų asmens duomenų, surinktų Jums naudojantis Svetaine, nesidalinsime su trečiosiomis šalimis, nebent tai būtų reikalinga mūsų įsipareigojimams vykdyti arba privalomi įstatymai/valdžios prašymai.

Tačiau jūsų asmens duomenis mūsų vardu tvarko ir mūsų paslaugų teikėjai (užsakymų tvarkytojai). Šie procesoriai visų pirma yra rinkodaros priemonių, IT paslaugų teikėjai, IT priežiūros paslaugų teikėjai, kitų įrankių ir programinės įrangos sprendimų tiekėjai ir kiti panašių paslaugų teikėjai. Visi mūsų duomenų tvarkytojai tvarko jūsų duomenis tik mūsų vardu ir vadovaudamiesi mūsų nurodymais aukščiau aprašytais tikslais ir pagal sutartį įsipareigoja laikytis duomenų apsaugos taisyklių prieš pradėdami dirbti.

 

6. Duomenų saugumas

Mes darome viską, kad jūsų apsilankymas ir naudojimasis mūsų svetainėje būtų kuo saugesnis ir apsaugotume jūsų duomenis nuo neteisėtos, neteisėtos ar net atsitiktinės prieigos, apdorojimo, naudojimo, manipuliavimo, praradimo ar sunaikinimo. Taigi, siekdami užtikrinti duomenų paslaptį ir duomenų saugumą, laikomės GDPR 32 str., ir įdiegėme atitinkamas technines ir organizacines saugumo priemones.

 

Prašome atsižvelgti į tai, kad nešifruoti el. laiškai, siunčiami internetu, nėra pakankamai apsaugoti nuo neteisėtos trečiųjų šalių prieigos.

 

 

7. Duomenų saugojimo trukmė

Jūsų asmens duomenis tvarkome ir saugome tiek laiko, kiek mums jų reikia aukščiau nurodytiems tikslams ir sutartiniams bei teisiniams įsipareigojimams įgyvendinti.

 

 

8. Slapukai

Mūsų svetainė naudoja slapukus, kad jos naudojimas būtų patogesnis vartotojui, jei buvo gautas sutikimas. Slapukai yra maži duomenų lapai, kurie su naršyklės pagalba yra laikinai įrašomi ir išsaugomi jūsų įrenginyje. Jei nesutiksite, mes fiksuosime tik anoniminius duomenis apie jūsų apsilankymą mūsų svetainėje, kad nustatytume bendrą svetainės lankytojų skaičių.

 

 

9. Google Analytics

Ši svetainė taip pat naudoja Google Analytics, žiniatinklio analizės paslaugą iš Google Inc. (toliau – Google), jei davėte sutikimą. Šis analizės įrankis naudoja slapukus, kad apibendrinta forma užfiksuotų ir įrašytų standartinę registravimo informaciją bei vartotojų elgesį. Informacija apie jūsų naudojimąsi mūsų svetaine, gauta naudojant šį slapuką, paprastai siunčiama į „Google“ serverį JAV ar kitame ES nepriklausančių šalių ir jose išsaugotos. Paprastai Google Analytics renka šiuos duomenis: IP adresas, naršyklė, įrenginio tipas, įrenginio modelis, šalis, paslaugų teikėjas, ekrano skiriamoji geba, buvimo svetainėje trukmė, kalba, operacinė sistema, lankomos svetainės svetainės. „Google“ naudos šią informaciją, kad įvertintų jūsų naudojimąsi svetaine ir sudarytų mums ataskaitas apie jūsų veiklą svetainėje.

 

Galite atsisakyti slapukų naudojimo, pavyzdžiui, naudodami savo naršyklės nustatymus arba atsisiųsti atitinkamą naršyklės papildinį adresu http://tools.google.com/dlpage/gaoptout.     

 

 

10. Nuorodos įvairiose interneto svetainėse

Privatumo politika netaikoma svetainėms, kurios pasiekiamos per mūsų svetainėje esančias nuorodas. Už susietų svetainių turinį atsako tik jų operatoriai.

 

 

11. Jūsų teisės

Jūs turite pagrindinę teisę susipažinti su jūsų asmens duomenimis, kuriuos mes tvarkome. Be to, jūs turite teisę ištaisyti bet kokius netikslius duomenis, ištrinti savo duomenis, juos apriboti, perduoti ar atšaukti. Be to, sutikimo deklaracijas galite atšaukti bet kuriuo metu ir neviršydami priežasties, kad būtų trukdoma toliau tvarkyti savo asmens duomenis, kurie buvo surinkti ir naudojami remiantis sutikimo deklaracija.

Be to, jei manote, kad jūsų asmeninės informacijos tvarkymas pažeidžia galiojančius duomenų apsaugos įstatymus, turite galimybę pateikti skundą reguliavimo institucijai. Kompetentinga mūsų institucija yra Austrijos duomenų apsaugos institucija, Wickenburggasse 8, 1080 Viena.

 

Jei turite klausimų dėl savo asmens duomenų, susisiekite su mumis adresu datenschutz@herz.eu.

 

 

12. Privatumo politikos pakeitimai

Vykdydama nuolatinį interneto plėtrą, HERZ reguliariai pritaikys šią privatumo politiką. HERZ laiku paskelbs pakeitimus mūsų svetainėje. Todėl turėtumėte reguliariai tikrinti naujausią mūsų privatumo politikos versiją.

 

 

13. Mūsų sutarties duomenys

Jūsų duomenų apsauga mums yra ypač svarbi. Jei turite kokių nors neaiškumų, nedvejodami susisiekite su mumis šiais kontaktais:

 

UAB Herz Baltija

Kareivių g. 6-211,LT-09117 Vilnius

E-mail: info@herz.lt

Tel.: +370 5 2777 904

Mob. tel.: +370 601 17287

 

Suformuota: 2024 vasario mėn.

 

 

 

 

 

 

 

© 2024. HERZ